Значення імені Юрій, риси характеру та інше

Значення імені Юрій, риси характеру та інше

Ім’я Юрій – це одна із форм імені Георгій. Це ім’я, яке завжди буде популярним.

Походження імені Юрій

Щодо походження імені, то тут є декілька версій. Перша це те, що Юрій є похідним від грецького Георгій, що означає “землероб”. Друга – дане ім’я слов’янського походження і означає “високе місце” або “вельмишановний”. Третя – походження від латинського слова “jura”, що означає приносити клятву. Звідси, ім’я Юрій буде означати – “вірність клятві”.

Характеристика

Люди з ім’ям Юрій вирізняються спокоєм, філософським складом розуму, при цьому дуже наполегливі у процесі досягнення своєї мети.

У дитинстві, хлопці із цим ім’ям досить зворушливі, обожнюють тварин, а також гарно навчаються в школі. Діти життєрадісні та наполегливі, володіють багатою уявою. У підлітковому віці, діти задумливі, стримані, добре обдумують свої дії. Щодо школи, то якщо якийсь предмет Юрія не зацікавить, він не буде витрачати час на його вивчення. У дорослому віці, чоловік, добре ладить з оточуючими, користується повагою у колег по роботі, проте в більшості випадків уникає шумні та великі компанії. Носії даного імені не мають цілі знаходитись в центрі уваги. Але не зважаючи на це, на Юрія дуже часто звертають увагу, він просто притягує оточуючих.

Характер у Юрія сильний. Якщо виникають проблеми, він буде вирішувати їх самостійно, не любить просити допомогу. Також у нього чудове почуття гумору. У стосунках він вірний, турботливий та цінує затишок у домі. Щодо будь-яких планів стосовно сім’ї, до прикладу відпустки чи запрошення гостей, він нейтральний, тобто ці питання буде вирішувати друга половинка. А ще, можна сказати, що він однолюб. Романтики, компліментів, чекати не варто, він не любить привселюдно виявляти свої почуття. Щодо відпочинку, то це швидше буде активний, як от їзда на велосипеді.

Юрій знає що хоче отримати від життя. Якщо він розпочинає працювати над певною ідеєю, він доведе її до кінця. Обманути Юрія дуже важко, він завжди пильний. Загалом, це спокійний, мудрий чоловік. У складних ситуаціях розсудливий та беззаперечно буде відстоювати свої інтереси.

Іменини

День Ангела Юрія є досить багато, проте основним покровителем вважають Георгія Побідоносця (Юрія Переможця). Іменини святкують 6 травня. А ще святкують 23 квітня (Юрія Змієборця).

Риси імені та сумісність із жіночими іменами

Позитивні риси імені

  • Цілеспрямованість
  • Витривалість
  • Розсудливість
  • Працьовитість

Негативні риси імені:

  • Зайва самовпевненість
  • Зарозумілість
  • Необдумані вчинки

Сумісність із жіночими іменами: Анастасія, Марія, Анна, Катерина, Надія, Ірина.

Характер в залежності від пори року народження

Також характер дещо змінюється в залежності від пори року народження:

– Юра, народжений в зимі, самодостатній та у всьому шукає позитив.

– Весняний Юра – емоційний та цінує спілкування з друзями.

– Юра, народжений літом, не любить залишатися на самоті, а також не спішить одружуватись, схильний до потрапляння в неприємні ситуації.

– Осінній Юра працьовитий та цілеспрямований, дещо суворий.

Відомі люди з ім’ям Юрій

Юрій Гагарін — льотчик-космонавт СРСР.

Юрій Долгорукий — князь із династії Рюриковичів.

Юрій Дрогобич — вчений епохи Відродження, поет, філософ, астролог.

Юрій Хмельницький — військовий, політичний діяч, гетьман Війська Запорозького.

Юрій Нікулін — артист цирку та кіно.

Юрій Левітан — актор, диктор.

Читайте також – Що означає ім’я Григорій? Значення.Походження.

Значення імені Юрій, риси характеру та інше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори
%d bloggers like this: