Вітання з Пасхою: чудові привітання у прозі

Вітання з Пасхою: чудові привітання у прозі

Вітання з Пасхою своїми словами, тобто у прозі завжди будуть залишатись актуальними та безперечно принесуть почуття радості та щастя у серця ваших друзів, знайомих, колег та рідних. Христос Воскрес!

*****

Щиро вітаю Вас із Великоднем! Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаю Вам радості, здоров’я, добробуту і благополуччя. Христос Воскрес!

*****

Вітаємо Вас із Пасхою! Хай святковий настрій, що дарує нам світле Воскресіння, осяє Ваше життя та подарує тепло Вашим близьким.Христос Воскрес!

*****

Від щирого серця вітаємо Вас із Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою! Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!

*****

Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня. Бажаємо мирного неба над головою та злагоди в родині. Христос Воскрес!

*****

З Великоднем! Бажаємо всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях. Нехай це величне свято Воскресіння Господнього надихає Вас на добрі та праведні справи. Нехай Паска стане для кожного початком нового життя – кращого і добрішого! Христос Воскрес!

*****

Бажаю вам і вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло. Нехай Господь дарує вам любов, радість, мир та злагоду на довгії літа. Бажаю всім здоров’я, добробуту й успіхів у добрих ділах! Христос Воскрес!

*****

Найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового! Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов. Христос Воскрес!

*****

Вітаючи із світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаю Вам добра, радості, благополуччя, миру і спокою в душі, Божого благословення. Нехай Божа ласка зійде з небес, смачна буде паска, Христос Воскрес!

*****

Христос Воскрес ми говоримо з надією і посмішкою. Бажаємо, щоб мир та добро з небес сьогодні зійшли. Здоров’я Вам, радості, умиротворення, спокою у душі, святого натхнення, підтримки близьких, допомоги від друзів, віру в краще, в любов, в надію, удачу, та багато світлих днів. Зі святом Великодня!

*****

Вітаємо з Великоднем! Бажаємо, щоб переможний дух надії та радості супроводжували Вас і Вашу родину, давали силу, енергію, наснагу для добрих і корисних справ. Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху. Христос Воскрес!

Веселих свят!

Вітання з Пасхою: чудові привітання у прозі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори
%d bloggers like this: